KASUTUSTINGIMUSED

TELLIMIS- JA KASUTUSTINGIMUSED

1. Üldtingimused

1.1. Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna beachtennis.ee vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad beachtennis.ee vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Hinnad

2.2. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

2.3. Ostetud toodetele lisandub transpordihind (v.a. eripakkumised), mis arvutatakse tootelehel ja Teie ostukorvis.

2.4. Kui toote hind on beachtennis.ee poolt ekslikult sisestatud ning sellest teavitatakse klienti enne või peale kliendipoolse tellimuse esitamist ja ning ei jõuta uues hinnas kokkuleppele,siis on beachtennis.ee õigus müügitehingust taganeda, kliendi tellimus tühistada ja tellimuse eest tasutud summa tagastada.

3. Ostukorv ja tellimuse sooritamine

3.1 Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete klikkinud lingile “Tellin” ning “Lisa toode”.

3.2. Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta lahtris „Kogus“. Tellimuse vormistamiseks vajutage lingile „Osta tooted” ning Teid suunatakse tellimuse vormistamise leheküljele.

3.3. Tellimuse vormistamise lehel sisestage nõutavad andmed. Valige tarneviis ja vajutage “Jätkan” ning kui olete tellimuse makseviisi valinud, vajutage “Tellin”.

Valides makseviisiks “Internetipank” valige palun panga pangalink ja klikkige lingile “Valin” ning seejärel “Maksan” ning Teid suunatakse internetipanga lehele, kus on võimalik tasuda tellimuse eest. Peale seda saadetakse tellimiskinnitus Teie e-maili aadressile.

Valides makseviisiks “Ülekanne” klikkige lingile “Valin” ning seejärel “Tellin”. Peale seda kuvatakse ekraanile link, kus on võimalik avada Teie poolt sooritatud tellimus. Tellimiskinnitus saadetakse ka Teie e-maili aadressile. Peale tellimuse aksepteerimist administraatori poolt saadetakse Teie e-maili aadressile tasumiseks arve. Tellimus läheb täitmisele peale ettemaksu laekumist.

Valides makseviisiks “Järelmaksuga”, on Teil vaja ära täita pakutud e-taotlus meie süsteemis. Pärast tellimuse edastamist võtab klienditeenindaja Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul ja teatab, kas on võimalik järelmaksu lepingut sõlmida. Järelmaksuga tasumine on võimalik ainult juhul, kui Teie tellimuse ostusumma ületab 50 eurot.

3.5. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) alates sellest hetkest, kui tellimuse eest on tasutud -100% arve summast ESTONIAN BEACH TENNIS CLUB OÜ arvelduskontole.

4. Tellimuse eest tasumine

4.1. Toodete eest on võimalik tasuda:

internetipanga kaudu

Pangaülekandega arve alusel

4.2. Toodete eest esitatud arve tasumine toimub arve alusel 3 päeva jooksul peale arve väljastamist.

4.3. Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Te ei ole 3 päeva jooksul arvates arve väljastamisest tasunud ettemaksu.

4.4. Müügiarve saadetakse Teile e-mailile peale arve täies ulatuses tasumist.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1. Peale tellimuse jõustumist vastavalt Tingimuste punktile 3.5. toimetatakse tooted kohale Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud aadressil.

5.2. Tooted koos tooteinfoga ja muude toodete juurde kuuluvate dokumentidega toimetab kuller kohale tootelehel määratud tarneaja jooksul.

5.3. Juhul, kui Teie poolt tellitud toodet ei ole laos ja see tuleb spetsiaalselt tarnijalt tellida, teatame sellest Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või e-maili teel 3 tööpäeva jooksul. Seejuures anname teada Teie poolt tellitud toote kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada (vt täpsemalt punktidest 6.1. ja 6.3.) ning Teie poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse Teile.

5.4. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aeg.

5.5. Kullerfirma toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine võib Teile põhjustada lisakulu.

5.6. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. beachtennis.ee ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

5.7. Pretensiooni esitamise õigus.

beachtennis.ee vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on beachtennis.ee kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole.

6. Tellimus tühistamine ja toote tagastamine/vahetamine

6.1. Teil on õigus tühistada oma tellimus peale seda, kui olete toote eest maksnud, kuid toodet pole veel kohale toimetatud. Selleks tuleb saata kiri estbeachtennisclub@gmail.com e-mailile koos arve numbriga ning oma arvelduskonto numbriga või helistada beachtennis.ee kontakttelefonil +372 5665 5264

6.2. Peale toodete kättesaamist on tarbijal VÕS mõistes 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Juhul, kui tooted tarbijale ei sobi, on tarbijal õigus 14 päeva jooksul peale toodete üleandmist oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted tagastada või vahetada.

6.3. Tellimuse tühistamisel punkti 4.3 või punktis 6.1 sätestatud juhul tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa (koos transpordi maksumuse summa) Teie pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates sellest, kui olete tellimuse tühistanud, v.a käesolevate tingimuste punktis 6.4 ja 6.2. sätestatud juhtudel. Tellimusest taganemise korral punktis 6.2 sätestatud juhul tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa (välja arvatud transpordi maksumuse summa) Teie pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise kohta teate saamisest ning tagastatud kauba saabumisest beachtennis.ee lattu.

6.4. Kui tagastatav toode on rikutud ja riknemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud beachtennis.ee ning  toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on Beachtennisel õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Teie poolt toote eest tasutud ning Teile tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Beachtennis! tasaarvestamise avalduse Teie e-maili aadressile. Juhul, kui Te ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Teil õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Teie ja Beachtennise vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus põhjendamatuks.

6.5. Tellitud toode või tooted on võimalik tagastada Itella Smartposti ja Omniva puhul SMSiga saabuva tagastuskoodiga, DPD pakiautomaadi ning kulleri vahendusel tellitud kaupade tagastamine toimub kliendi kulul, tagastamiseks palun saatke kiri koos tellimuse kinnituse numbriga estbeachtennisclub@gmail.com. DPD pakiautomaadiga tagastatav pakk saata kasutades kokkulepitud pakiautomaati (Tallinn).

6.6. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise soov koos tellimuse kinnituse numbriga ning saata see e-posti aadressile estbeachtennisclub@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest, kauba lattu saabumisel tagastatakse toote või toodete ostusumma Teie arvelduskontole või tühistatakse järelmaksu leping.

6.7. Tellitud toodet või tooteid on võimalik vahetada, vahetuse teostamiseks palun saatke kiri koos tellimuse kinnituse numbriga estbeachtennisclub@gmail.com. Kauplustes pole võimalik e-poest ostetud tooteid vahetada. Vahetatav toode tuleb tagastada punktis 6.5 viisil ning soovitud toote saadame uue saadetisena.

6.8. Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.

7. Garantii ja nõuetele mittevastava toote tagastamine

7.1. Tootjapoolne garantii on välja toodud toote lehel, garantii aja jooksul esinevad puudused saab klient rahuldada tootja poolt litsentseeritud ametlikus garantiid teostavas ettevõttes. Garantiiaeg on märgitud toote kirjelduses. Toote ostmisel väljastatakse garantii dokumendid koos tootega, kus Te saate tutvuda garantii tingimustega.

7.2. Ostetud toote garantiid tõendavad dokumendid on kõik tootja poolt lisatud dokumendid ning müügiarve, mis tuleb esitada garantiiremonti. Arusaamatuste vältimiseks palun kontrollige toodete kättesaamisel dokumente, kus on märgitud: toote mudel, seerianumber, müügi kuupäev, müüja ja ostja allkirjad.

7.3. Enne kauba kasutamist palun tutvuge tähelepanelikult kasutujuhendiga ning kasutage toodet vastavalt tootja soovitustele.

7.4. Beachtennis.ee vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Beachtennis.ee kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole.

7.5. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta tootevastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Beachtennis.ee kulul.

7.6. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

Garantii alla ei kuulu:

toote kasutamisel tekkinud häired, mis on põhjustatud toodete väärast kasutusest ja kasutusjuhendi nõuete eiramisest;

toote kasutamisel tekkinud häired, mis on põhjustatud selle juhuslikust või tahtlikust vigastamisest kasutaja poolt;

toote kasutamisel tekkinud häired ja füüsilised vigastused, mis on tekkinud tahtmatu või tahtliku füüsilise vigastuse tagajärjel;

toote kasutamisel tekkinud häired ja füüsilised vigastused, mis on põhjustatud mitteoriginaalosade või ebasobivate tarvikute kasutamisest;

kahjudele, mis on tekkinud toote ebaõigest kasutamisest, tarkvara ebaõigest paigaldamisest või toote kasutamisel selleks mitte-ettenähtud eesmärgil;

kuluva iseloomuga osad;

Ilma nõuetekohaselt vormistatud dokumendita või arveta või antud garantiitingimuste puudumisel garantii ei kehti;

defekte ega väidetavaid defekte, mis on tulenenud asjaolust, et toodet kasutati koos toote, tarviku, tarkvara ja/või teenusega, mida tootja või müüja ei ole valmistanud või tarninud ning asjaolust, et toode ühendati sellise toote, tarviku, tarkvara ja/või teenusega, mida müüja või tootja ei ole valmistanud või tarninud.

7.7 Kui ostjal on Beachtennis.ee osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile estbeachtennisclub@gmail.com või helistada telefonil: +372 5665 5264.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

8. Vastutus ja vääramatu jõud

8.1. Beachtennis.ee vastutab Teie ees ja Teie vastutate Beachtennis.ee ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2. Beachtennis.ee ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Beachtennis.ee ei saanud mõjutada ning mille saabumist Beachtennis.ee ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

9. Muud tingimused

9.1. Kõiki Beachtennis.ee külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Beachtennis.ee ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele, soovi korral on külastajal õigus nõuda oma andmete kustutamist Beachtennis.ee andmebaasist. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

9.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.