MEESKOND

Ken-Kristjan Toomjõe

Alustasin reketimängualadega juba 4-aastaselt. Kõik sai alguse lauatennisest ning peagi lisandusid sinna veel sulgpall, squash ja tennis. Erinevate alade harrastamine viis selleni, et hakkasin tegelema reketloniga ning võistlesin ka rahvusvaheliselt, teenides neli maailmameistritiitlit U16 ja U21 vanuseklassides.

Ühel hetkel jäi reketlonis võistlemine tagaplaanile ja hakkasin tööle tennisetreenerina. Selle kõrvalt alustasin ka rannatennise mängimisega, kus saavutasin kiiresti väga häid tulemusi. Seetõttu otsustasin hakata alaga natuke tõsisemalt tegelema.

Aastatega olen osalenud rohkem kui kahekümnel rahvusvahelisel turniiril, kust on ka mõned turniirivõidud ette näidata. 2016. aastal hakkasime vennaga soovijatele rannatennist õpetama ning 2017. aastal sai loodud Estonian Beach Tennis Club. Sellest ajast peale on meie meeskond läbi viinud lugematu arvu treeninguid, iganädalasi võistluseid, suuremaid turniire ja ka Eesti Meistrivõistluseid.

Eestis üha rohkem populaarsust koguv rannaspordiala on mulle palju positiivseid emotsioone pakkunud. Soovin rannatennisega kaasas käivat lõbusat ja seltskondlikku meeleolu edasi anda ka meie treeningutes. Tule ja mängi rannatennist!