MEESKOND

Andre-Kristopher Toomjõe

Olen kogu elu tegelenud erinevate reketimängualadega. Noorena mängisin võistlustasemel tennist ning enne kui rannatennise juurde jõudsin, võitsin ka viis reketloni maailmameistritiitlit.

Rannatennis tundus algusest peale põnev ning 2016. aasta suvel proovisin seda esimest korda. Eestis sai see ala suuresti alguse Viljandist, kus treenerid Ott Ahonen ja Priit Pihl alustasid mängimist ja treeningute läbiviimist. Ala kasvas ja sealt jõudiski meieni ka info sellisest spordist nagu rannatennis.

Alustasime koos vennaga turniiridest osavõtmist nii Eestis kui välismaal, kus olime sageli edukad. Selle käigus kasvas ka huvi ja kirg rannatennise vastu järjest suuremaks.

Minu suurimateks saavutusteks rannatennises on kolm rahvusvahelise turniiri võitu ning 2017. aastal edetabelis 154. kohal paiknemine.

Rannatennise puhul meeldib just kõige rohkem selle kiiret reaktsiooni nõudev mängutempo, paarilisega kokkumängu vajalikkus ja mängulugemine. Mis saaks olla mõnusam, kui suvel mõnusa ilmaga rannas teha sporti ja nautida rannatennise ägedat seltskonda!